Towar oferowany w sklepie dzielimy na dwie kategorie wyraźnie zaznaczone w opisie produktu:

– dostępny w magazynie
– na zamówienie

Towar dostępny w magazynie jest gotowy do wysyłki pod wskazany przez Ciebie adres maksymalnie w 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Mamy w magazynie żelazny zapas dzięki któremu możemy szybko dany cel skompletować i zapakować w paczkę lub paczki. Od tego momentu wszystko w rękach uprzednio zamówionego kuriera. W przygniatającej większości 48 godzin po nadaniu przesyłki towar jest już u Ciebie.

W przypadku celów strzeleckich na zamówienie, cóż – jak sama nazwa wskazuje – zostaną wyprodukowane specjalnie dla Ciebie. Potrzebujemy na to, w zależności od stopnia skomplikowania od 2 do 4 dni roboczych. Następnie kurier i 48 godzin oczekiwania na jego przyjazd pod Twoje drzwi.
Pamiętaj proszę, że sklep działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego powodu może okazać się, że towar który jest dostępny w magazynie zostanie kupiony przed Tobą. Wówczas czas oczekiwania może się wydłużyć o czym natychmiast Cię poinformujemy.

Jeżeli zdarzy się, że z powodu przyczyn których nie możemy teraz przewidzieć czas oczekiwania na dany produkt zmienił się – zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany. Do Ciebie będzie należeć decyzja czy zaczekasz na cele z Twojego zamówienia czy też nie.