Zwroty przyjmujemy. Tak po prostu.

Na podstawie art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta jeżeli, Drogi Kliencie, z powodów tylko Tobie wiadomych w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu dostawy zdecydujesz się zwrócić kupiony w tym sklepie towar – przyjmiemy Twój zwrot a całą należność jaką za towar zapłaciłeś zwrócimy na wskazane przez Ciebie konto.
Zwrot nie może odbyć się jednak bezwarunkowo. Przyjmiemy każdy zakupiony w naszym sklepie towar o ile nie będzie nosił śladów użycia lub innych zniszczeń wynikających z niewłaściwego przenoszenia, montażu lub Twojego celowego działania.

Koszty dostawy do nas, tj.:

Przedsiębiorstwo Strzeleckie SCS Jacek Pawlus
Dziwiszów 169
58-508 Jelenia Góra

są po Twojej stronie.

Dlatego istotne jest by zawsze, ale to zawsze sprawdzić stan produktów w obecności kuriera i ewentualne zastrzeżenia co do ich stanu zapisać w protokole dostawy.
Zwrotu środków na Twoje konto dokonamy niezwłocznie po dostawie towaru do naszej siedziby.

Może zdarzyć się, że któryś z naszych produktów nie zadziała lub opuści warsztat obarczony błędem produkcyjnym. Jesteśmy tylko ludźmi. O ile nabyłeś taki produkt oznacza to dla Ciebie możliwość skorzystania z prawa do reklamacji wadliwego towaru. Nie potrzebujesz do tego celu żadnego specjalnego formularza, wystarczy że napiszesz do nas na adres:
scs.rwkk@gmail.com
lub wyślesz tradycyjną pocztę na adres:
Przedsiębiorstwo Strzeleckie SCS Jacek Pawlus
Dziwiszów 169
58-508 Jelenia Góra

a w korespondencji opiszesz co się stało, najlepiej dołączając zdjęcia. W ciągu 14 dni odpowiemy na Twoje zgłoszenie i wskażemy możliwości rozwiązania sprawy.